HABERLER

Şanlıurfa Teknokent Üniversite Sanayi İşbirliği Merkezi mentorluk eğitimlerimiz başlıyor! Şanlıurfa Teknokent ÜSİM mentorluk sisteminin lansmanı Harran Üniversitesi Mühendislik Fakültesi toplantı salonunda yapıldı. Şanlıurfa Teknokent Üniversite Sanayi İşbirliği Merkezi mentorluk havuzunda yer alacak 100 mentor adayının eğitimleri Kobimen Akademi tarafından verilecek.
» Devamı

KÜSİ Ar-Ge ve İnovasyon Mentorluğu Programı sona erdi. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı KÜSİ grubu ile 36 farklı ilde yürüttüğümüz Ar-Ge ve İnovasyon mentorluk programımız sona erdi.
» Devamı

EGESYS ve Bilim, Sanayi Teknoloji Bakanlığı'nın işbirliği devam ediyor. Geçtiğimiz dönem birincisi gerçekleşen KÜSİ Ar-Ge ve İnovasyon Mentorluğu Eğitimi, 16 Nisan 2018 tarihinde ikinci dönem eğitimlerine başladı. 16 Nisan 2018 tarihinde online eğitime başlayan çok değerli KÜSİ İl temsilcileri ve Sanayi Bakanlığı İl Müdürleri 7 Mayıs 2018 tarihinde Ankara Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığın'da gerçekleşen sınıf içi eğitimi için bir araya geldi.
» Devamı

KÜSİ Ar-Ge ve İnovasyon Mentorluğu Programı Eğitimimiz Ankara'da Gerçekleşti! 27.11.2017 - KÜSİ il temsilcilerinin katılımı gerçekleştirdiğimiz Ar-Ge ve İnovasyon odaklı mentorluk programımızın bir aylık online eğitiminin ardından sınıf içi eğitimini de 27 Kasım Pazartesi günü Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nda 48 KÜSİ Çalışma grubu üyesinin katılımı ile gerçekleştirdik.
» Devamı

EGESYS'in de katılımıyla "İş Mentorluğu Ulusal İnisiyatifi" Ortak Bildiri imza töreni gerçekleşti. Ülkemizde iş mentorluğunun niteliğini bir standarda oturtmak, iş mentorluğu ve faaliyetlerinin ulusal inovasyon ve girişimcilik ekosistemimize faydasını artırmak amacıyla bir araya gelen “İş Mentorluğu Ulusal İnisiyatifi” kurucu üyeleri tarafından düzenlenen, 7 Ağustos 2017 günü saat 15:00’te Arıkan & Ergin Maslak Ofisi’nde yapılan “İŞ MENTORLUĞU ULUSAL İNİSİYATİFİ ORTAK BİLDİRİ İMZA TÖRENİ” ne tüm ÜSİMP üyelerinin katılımıyla gerçekleşti.
» Devamı

2016 yılı EMCC International Mentorluk Ödülünü Kazandık The European Mentoring & Coaching Council (EMCC) tarafından her yıl başarılı bulunan mentorluk çalışmalarına verilen ödül bu yıl EGESYS'e verildi. EGESYS'in TÜBİTAK uygulayıcı kuruluşu olarak KOBİ'lerin kapasitelerini artırmak amacıyla geliştirdiği ve uyguladığı mentorluk projeleri "Ar-Ge Mentor Ağı" ve "KOBİMEN Akademi KOBİ Mentorluğu Eğitim Programları" uluslararası standartlarda uygun örnek projeler olarak bulundu.
» Devamı

Türkiye Mentorlar Zirvesi EGESYS firmasının da işbirliği ile EMCC Türkiye Ekibi öncülüğünde bu yıl ilki düzenlenen “Türkiye Mentorler Zirvesi” etkinliği 7 Ekim 2016 tarihinde İstanbul Sabancı Center’da düzenlendi.
» Devamı

Tübitak Destekli Mentorluk Sertifika Programlarımızı Tamamladık! 2015 Yılının Ağustos Ayında çalışmalarına başladığımız Tübitak Destekli Stratejik Teknoloji ve Ürün Yönetimi(STÜY), İleri Mühendislik ile Tasarım(İMT) ve Ufuk2020 Mentorluk Sertifika Programlarımızı 2016 Temmuz Ayı sonu itibari ile tamamlamış bulunmaktayız.
» Devamı

İşletmelere Yönelik Güncel Hibe ve Mentorluk Destekleri Semineri 09.06.2016 - EGESYS Danışmanlık, Ege İhracat İhracatçı Birlikleri’nde İşletmelere Yönelik Güncel Hibe ve Mentorluk Destekleri konulu seminer düzenledi. Ar-Ge ve yenilik faaliyetlerinde bulunan firmaların yararlanabileceği TÜBİTAK destekli mentorluk programının anlatıldığı seminerde, Ar-Ge Reform Paketinde öne çıkan destekler ve yeni açıklanan KOSGEB destek programları konularına da yer verildi.
» Devamı

KOBİMEN AKADEMİ Mentor Eğitimleri Tamamlandı 02.06.2016 - KOBİMEN Akademi KOBİ mentorluğu eğitimlerinin sonuncusu Türkiyenin çeşitli şehirlerinden 90 mentor adayının katılımıyla gerçekleşti. Son grup ile birlikte 32 farklı ilden 250 mentor adayı KOBİMEN Akademi mentor eğitimlerini tamamlamış oldu. TÜBİTAK onaylı eğitimleri tamamlayan mentorlar Ulusal Mentor Havuzunda yer alacak ve TÜBİTAK desteği ile KOBİ’lere Ar-Ge ve yenilik kapasitelerini artırmak amacıyla mentorluk hizmeti verecekler.
» Devamı

Limantepe'den Horizon 2020 başvurusu KOBİMEN AKADEMİ projemiz kapsamında ücretsiz mentorluk desteği verdiğimiz firmalarımızdan Limantepe Bilgi Teknolojileri, Avrupa Komisyonu tarafından Horizon 2020 kapsamında KOBİ'lere özel tasarlanan SME Instrument destek programına Miray Şanlı mentorluğunde hazırladığı “imageRAD portal” adlı projesi ile başvurusunu gerçekleştirmiştir. Firmamızı ve mentorumuz Miray Şanlı’yı tebrik ediyoruz.
» Devamı

KOBİMEN AKADEMİ Mentorlerinden KOBİ'lere Ücretsiz Mentorluk Desteği! KOBİMEN AKADEMİ sertifika programları kapsamında eğitim alan mentor adayları KOBİ'lere 3 farklı alanda ücretsiz mentorluk desteği verecekler.
» Devamı

1. Dönem İMT Mentor Eğitimi Mentor Buluşması Gerçekleşti 24.03.2016 - Kobimen Akademi İleri Mühendislik ile Tasarım Mentor Eğitim Sertifika Programı online eğitimlerin ardından EİB'de yapılan mentor buluşmasıyla tamamlandı.
» Devamı

2. Dönem STÜY Mentor Eğitimi Mentor Buluşması Gerçekleşti 24.03.2016 - Kobimen Akademi Stratejik Teknoloji ve Ürün Yönetimi Mentor Eğitim Sertifika Programı online eğitimlerin ardından EİB'de yapılan mentor buluşmasıyla tamamlandı.
» Devamı

1. Dönem STÜY Mentor Eğitimi Mentor Buluşması Gerçekleşti 25.02.2016 - Kobimen Akademi Stratejik Teknoloji ve Ürün Yönetimi Mentor Eğitim Sertifika Programı online eğitimlerin ardından EİB'de yapılan mentor buluşmasıyla tamamlandı.
» Devamı

UFUK 2020 Mentorluğu Sertifika Programı 1. Dönem Eğitimleri Tamamlandı 9 Ocak 2016 tarihinde birinci dönemine start verdiğimiz UFUK 2020 Mentorluğu Sertifika Programı eğitimimiz bir aylık online eğitimin ardından 9 Şubat 2016 tarihinde sınıf içi eğitimi de tamamladı.
» Devamı

Eğitim Çekimlerimiz Tüm Hızıyla Devam Ediyor! Eğitim çekimlerimize hiç ara vermeden tüm hızıyla devam ediyoruz.
» Devamı

EGESYS, TÜBİTAK tarafından mentor eğitici kuruluş olarak seçildi. 1601 - TÜBİTAK Yenilik ve Girişimcilik Alanlarında Kapasite Artırılmasına Yönelik Destek Programı kapsamında açılan “Mentor Eğiticisi Çağrısı” sonuçları açıklandı. EGESYS KOBİMEN e-Akademi adlı projesiyle Stratejik Teknoloji ve Ürün Yönetimi ve İleri Mühendislik ile Tasarım alanlarında eğitim vermek üzere yetkilendirildi.
» Devamı

Kobimen Akademi'de 1. dönem kayıtları başladı. Kobimen Akademide eğitim programlarına başvurular 1 Ağustos 2015 itibari ile başladı. Başvurular internet sitesi üzerinden alınmaktadır. Eğitime katılmak isteyen adaylar Başvuru sayfasından ön kayıtlarını yaptırabilirler. Kayıtlar TÜBİTAK tarafından onaylandıktan sonra kesinleşecektir.
» Devamı

EGESYS Kurucu Ortağı Haluk GÖKMEN, Köprü Günleri'nde modetatörlüğü üstlendi. TÜBİTAK işbirliği ile İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, Teknopark İzmir ve Atmosfer Teknoloji Transfer Ofisi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen “Köprü Günleri 2015” etkinliği 12-13 Ekim 2015 tarihlerinde Hilton İzmir’de gerçekleşti.
» Devamı