Türkiye Mentorlar Zirvesi

EGESYS firmasının da işbirliği ile EMCC TÜRKİYE öncülüğünde bu yıl ilki düzenlenen “Türkiye Mentorler Zirvesi” etkinliği 7 Ekim 2016 tarihinde İstanbul Sabancı Center’da düzenlendi. Zirve’nin içeriği oldukça yoğundu etkinliğin içerisinde AK Sigorta, Akurgal Danışmanlık, Anadolu Sigorta, AmCham Turkey, Ayadın, BASF, Borusan Makine, Digitürk, Coca-Cola, Endeavor, Erdemir, EWE Holding, Ford Otosan, Genç Başarı Eğitim Vakfı, Guy Carpenter, İlk fırsat, İTÜ Çekirdek, Mapfre, MARS, Melek Yatırım Platformu, One World, Sabancı Holding, İnovent, Şirket Ortağım, SRL Danışmanlık, Startup Mentor Turkey, TEB Girişim Bankacılığı, TEGEP, Tübitak, Türk Telekom, TurkishWin, Tüsiad, Vodafone, ve YenidenBiz.com firmalarından çok değerli panelistler konuşmacı olarak yerlerini aldı.

Paralel oturumlar halinde gerçekleşen zirvede aynı saatlerde 3 farklı oturum düzenlendi. Oturumlardan birinin sahibi EGESYS olarak bize aitti. KOBİ Mentorluğu adı altında gerçekleşen oturumumuzda Tübitak’tan Hasan Gönenç, Tüsiad’tan Perihan İnci, TİM  İnnosuit’tan  Dr. Merih Pasin, Akurgal Danışmanlık firmasından Ali Akurgal ve EGESYS kurucu ortağı Haluk Gökmen panelist olarak yer aldı. Oturumumuz hem mentorler tarafından hem de diğer konuklar tarafından yoğun ilgi gördü. 

Aynı zaman da KOBİMEN AKADEMİ projemizden başarı ile mezun olan mentorlerimize hem program bazında hak kazanmış oldukları sertifikaları hem de yine KOBİMEN Akademi projemiz de uyguladığımız 20 saatlik mentorluk programı EMCC Türkiye tarafından akredite edilmiş sertifikaları törende sahiplerini buldu.